"Sözünü bitir, kimse yeter demeden!"
iskender pala - efsane


Kitap harry-potter-and-the-sorcerers-stone

Tarih: 23 Mart, 2016 | emreozturk

0

Aklınızı Başınızdan Alacak Harry Potter Teorisi!


J.K. Rowling
‘in 450 milyondan fazla satan,rekor üstüne rekor kıran o unutulmaz serisi Harry Potter yıllar geçse de okuyucularını şaşırtmaya devam ediyor. Reddit’te bir kullanıcı Harry Potter ile ilgili inanılmaz bir şey keşfetti. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı kitabında bir bölümden yola çıkan kullanıcı şimdiye kadar aklımıza gelmeyen bir gerçeği gözler önüne seriyor . İşte o kullanıcının paylaştığı teori:

“Harry Potter kitaplarını yeniden okuyordum ve en son Harry Potter ve Azkaban Tutsağı’nı(hala kalbim çarpıyor,bence aralarında en iyi kitap hala o) bitirdim.Kitapta Noel geldiğinde yemek masasında sadece 12 kişi var. Trelawny yalnız geliyor ve Dumbledore onun sandalyesini çekmek için ayağa kalkıyor.
Trelawny çıldırıyor,oturmaması gerektiğini söylüyor!Çünkü 13 kişi beraber yemek yediğinde yemekten ilk kalkan ilk ölen olur diyor.

Ayrıca

Ron’un cebinde Scabbers var.
Bu da demek oluyor ki Trelawny geldiğinde orada 12 kişi yoktu,zaten 13 kişi vardı.
Ve Dumbledore ayağa kalktı.”

Kullanıcının paylaştığı orijinal içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

 

Tags: ,


Yazara İlişkin

emreozturk

En iyi sos açlıktır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

YUKARI ↑

Paylaş