"Aşk, imkansızın zaferi olduğunda doruğa ulaşır."
buket uzuner - kumral ada mavi tuna


Genel

Tarih: 11 Şubat, 2015 | sehlimumteni

1

Ders Çalışılabilecek Mekanlar – Yazı Dizisi

Malum aralık ayının ortasındayız, finaller kapıda. Ama aslında çoktan başladık ders çalışmaya. Kimimiz evde kimimiz kütüphanelerde kimimiz kafelerde çalışmayı tercih ediyoruz. Hatta belki havalar güzelse açık havada bile çalışanımız var. Peki ben nerelerde çalışıyorum ya da çalışmak isteyip yer bulamıyorum? :) Mesela kafede çalışmak istediğimde bu seçimimi neye göre yapıyorum, nerelere gidip deneyimledim? Kütüphane seçimi koltuğun rahatlığına mı yoksa telefon, laptop şarj edilebilecek prizlerin çokluğuna göre mi seçilmeli? Ders çalışmaktan fırsat bulabildiğim zamanlarda bunları sizinle paylaşmak istiyorum. Eğer sizin de deneyimleyip paylaşmak istediğiniz yerler varsa yorum olarak aşağı yazarsanız çok sevinirim. Hatta “Bize Katılın” kısmından ders çalışmayı sevdiğiniz mekanla ilgili bir yazı yazarsanız çok çok daha sevinir ve sitemizde yer veririz.

O zaman herkese iyi çalışmalar! Beklemede kalın.

Tags:


Yazara İlişkin

sehlimumteni

Daha her şeyi anlatmadım. Sehl-i mümteni ne demek bakmak isterseniz sizi şöyle alalım.1 Yorum: Ders Çalışılabilecek Mekanlar – Yazı Dizisi

  1. Nesrin Pınar says:

    Merhabalar, hazır sınav dönemi yeniden yaklaşırken bende yeni keşfettiğim bir yeri sizinle paylaşayım istedim Ataşehir novada avm de Room12 adında kullanıma özel tasarlanmış odalar var ders veya iş çalışmaları için ideal deneyin derim. İyi günler sınavlarda başarılar :)

YUKARI ↑

Paylaş