“Şuramda bir şeyler var
Sahiden bir şeyler var
Haykırmadan anlatamam”
turgut uyar - kavşakta


Duyuru ara

Tarih: 20 Mart, 2016 | emreozturk

0

Sakarya Kültür Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor…

Sakarya Büyükşehir Belediyesi  tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri kapsamında 22 Mart Salı günü Yazar Cüneyd Suavi okuyucularıyla buluşacak. Söyleşi ve imza günü programları Yazar Cüneyd Suavi’nin katılımıyla, Faik Boysal Kütüphanesi ve Atatürk Anadolu Lisesi’nde gerçekleşecek.Diğer bir adıyla Mart Kültür Sanat Etkinlikleri ile ilgili açıklama yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı; Yazar Cüneyd Suavi’nin katılımıyla gerçekleşecek olan söyleşi ve imza günü programları ile etkinliklerin devam edeceğini bildirdi.Programa göre Yazar Suavi, Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ile saat 14.00’te,saat 18.00’de ise Faik Boysal Kütüphanesinde okuyucularla buluşacak. Yapılan açıklamada ayrıca bu programlara tüm sanat severlerin davetli olduğu da bildirildi.

Devam eden günlerde İzmir Devlet Tiyatrosu’nun katılımıyla “Şahane Hayat” adlı oyun da AFA  Kültür Merkezi’nde Sakaryalı’ların beğenisine sunulacak.Metin Oyman’ın yönettiği Robin Hawdon’un yazdığı oyun Londra’da evlilik hazırlıkları yapan genç bir çiftin yaşadıklarını mizahi bir dille anlatıyor. Oyunda rol alan isimler ise Mustafa Şen,Serkan Kunter,Berfu Yargücü Kalay,Ceyhan Gölçek,Işın Karakan Yıldız ve Güldeniz Türküstün.Oyun 22-23 Mart tarihinde saat 22.00’de izlenebilecek.

Mart Kültür ve Sanat Etkinlikleri sinema gösterimleri kapsamında  “Yarım Kalan Şarkı” ve “Citizenfour” filmleri de izleyiciyle buluşacak.Filmler 24 ve 31 Mart tarihlerinde saat 20.00’da Ofis Sanat Merkezi’nde gösterime girecek.

Ayrıca Foto Muhabiri Ara Güler’in onur konuğu olduğu “Ustalara Saygı” etkinliği de 24 Mart Perşembe saat 19.00’da Adapazarı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Diğer etkinlikler ve etkinlik takvimi için şu adrese göz atabilirsiniz:
http://www.sakarya.bel.tr/1/KulturSanat

 

 


Yazara İlişkin

emreozturk

En iyi sos açlıktır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

YUKARI ↑

Paylaş